Увага! Як ми працюємо під час карантину
Детальніше
(044) 333 43 25
показати всі номери

kyivstar(067) 814 95 62 Київстар

vodafone(050) 180 30 39 Vodafone

lifecell(093) 170 58 62 Lifecell

Контактна інформація

Графік работи:

ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ: 10:00-16:00
ВС: 10:00-15:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. М. Ушакова, 1Г м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
Каталог товарів
Ariston Блог Унікальні технології Ariston

Унікальні технології Ariston, які використовуються в водонагрівачах

унікальні технології ariston
Зміст

Ariston Thermo – це компанія, яка відома в безлічі країн. Вона незмінно асоціюється у споживачів з такими поняттями, як комфорт і ефективність використання енергії. Обладнання даного бренду відповідає високим сучасним стандартам і робить життя людей більш комфортною. Підстава компанії відбулося в 1930 році. Тоді її спеціалізацією було виробництво ваг. Перші водонагрівачі італійським виробником були створені в 1960-х.

Різновиди водогрійного обладнання

різновиди водогрійного обладнання ariston

Сьогодні Ariston пропонує широкий асортимент високоефективних електричних і газових водонагрівачів. Таке обладнання не тільки забезпечує швидкий нагрів води, але і володіє більш широким функціоналом, що дозволяє його віднести до категорії «розумна техніка». Воно здатне «запам'ятовувати» звички користувачів і оптимізувати у відповідності з ними кількість гарячої води і, відповідно, споживання енергії.

Водонагрівачі електричні і газові

водонагрівачі електричні і газові ariston

Якщо порівнювати дане обладнання з аналогами інших виробників, водонагрівачі Арістон відрізняються більш економічним споживанням електроенергії. Така економія становить до 20%, що в сучасних умовах постійного зростання вартості енергоресурсів має важливе значення.

Ariston Velis Plus Evo здатні в найкоротші терміни нагріти набрану кількість води. Дане обладнання запам'ятовує звички користувача, що дає можливість оптимізувати енергоспоживання. Деякі моделі водонагрівачів Ariston Velis Net керуються дистанційно, для цього необхідно завантажити спеціальний додаток.

Серія Andris являє собою інноваційне накопичувальне обладнання, в якому високий клас енергоефективності поєднується з яскравим дизайном. У серію входять водонагрівачі на 10, 15 і 30 літрів.

Газові водонагрівачі Next Evo представляють обладнання, що відрізняється компактними розмірами, стабільністю температури води і естетичною привабливістю.

Сонячні водонагрівачі компанії

сонячні водонагрівачі компанії ariston

До даного класу обладнання відноситься система Ariston Kairos Combi. Такий бак-акумулятор здатний нагріти воду в проточному режимі до 32 л/хв з точним підтриманням температури. Система Kairos Macc також перетворює сонячну енергію в тепло для підігріву води. Розширений системний контроль в даному обладнанні дозволяє домогтися оптимізації використання сонячної енергії. Kairos Macc також є простим в установці і використанні обладнанням.

Теплові насоси-водонагрівачі

теплові насоси-водонагрівачі ariston

Інноваційною розробкою італійського бренду є теплові насоси-водонагрівачі. Такі системи дають можливість добитися до 80% економії електроенергії в порівнянні із звичайним устаткуванням інших виробників. Високопотужний тепловий насос Nuos Plus є новинкою 2017 року і відповідає високим вимогам, що пред'являються до обладнання класу А+. Водонагрівач Nuos Evo 110 також відноситься до класу А+, він є середньо потужним і характеризується компактними розмірами.

Унікальні технології компанії

унікальні технології компанії ariston

Водонагрівальне обладнання італійського виробника загальновизнано найбільш економічним і безпечним внаслідок таких інноваційних рішень:

  • Опція ECO, яка представляє собою інтелектуальну систему, яка «запам'ятовує» індивідуальні звички користувача. Всі особливості зберігаються в пам'яті і забезпечують здатність обладнання здійснювати нагрів води до певної температури до конкретного часу. Такі здібності інтелектуального обладнання забезпечили можливість економити до 10% додатково на енергоспоживанні. В інший час водонагрівачі підтримують температуру води на рівні 45 С.

  • Захист від бактерій, що дозволяє запобігти розмноженню бактерій в баку за допомогою автоматичного нагріву води до температури, що перевищує 65 С. Такий нагрів бойлерами проводиться раз на місяць, що запобігає розмноженню бактерій.

  • Розсікач NANOMIX, що дозволяє при подачі в бак холодної води звести до мінімуму час її перемішування з гарячою. Унікальною є конструкція розсікача, розташованого на вході холодної води. Таке рішення дозволило забезпечити на 15-20% більше води комфортної температури на відміну від звичайних бойлерів.

  • Покриття бака AG+, що сприяє очищенню води і запобігає виникненню корозії. Компанією розроблено принципово нове покриття для бака всередині, до складу якого увійшли композитні матеріали і срібло.

Такі унікальні розробки дозволили італійському виробнику зайняти і утримувати лідируючі позиції в сфері створення водогрійного обладнання.

 12.12.2017
 (1349 переглядів)